پرش لینک ها

آشنایی کامل با پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی (Perfect Money) یک نوع سرویس مالی است که به کاربر اجازه می‌دهد پرداخت‌های خود را به صورت آنی و لحظه با امنیت بالا از طریق اینترنت انجام دهد. این سرویس موقعیت‌های زیادی را در اختیار کاربران اینترنتی قرار خواهد داد و صاحبان کسب و کار‌های اینترنتی نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. تمام کاربران پرفکت مانی می‌توانند به آسانی پول خود را به تمامی ارز‌های الکترونیکی تبدیل کرده در حالی که این کار در مدت زمان بسیار کم و نرخ قابل قبولی انجام خواهد شد. راهکار‌های تثبیت شده شرکت‌ها برای همکاری با بانک‌ها اجازه می‌دهد که پرفکت مانی برای دریافت و انتقال در سرتاسر جهان استفاده شود.

وقتی شما در سیستم پرفکت مانی ثبت نام می‌کنید، می‌توانید از سه حالت مختلف بهره ببرید. این سه دسترسی به حالت نرمال، پرمیوم و همکار معرفی می‌شوند. حساب‌های نرمال، حساب‌هایی هستند که به تمامی کاربران جدید اختصاص داده خواهد شد. البته لازم به ذکر است که حساب کاربری نرمال محدودیتی نیز برای کاربر ایجاد نمی‌کند. حساب‌های کاربری پرمیوم به کاربر اجازه می‌دهد که حساب خود را در طول یک سال فعال نگه دارد. برای ارتقا حساب کاربری از نرمال به پرمیوم باید درخواست خود را به دپارتمان پشتیبانی پرفکت مانی ارائه کنید. حساب‌های پرمیوم شامل حق انتقال بسیار کم 2 درصد در بانک‌ها هستند و همچنین در ذخیره و یا برداشت نیز از اولویت برخوردار خواهند بود. در نهایت باید به حساب‌های همکار اشاره کنیم. حساب‌های همکار تنها برای مدیریت پرفکت مانی اختصاص داده می‌شود. حساب همکار به افرادی داده می‌شود که قصد دارند از وب‌سایت خود برای کسب و کار و معاملات استفاده کنند. به صورت کلی افرادی که از اینترنت برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند، کاندیدای اصلی برای دریافت حساب‌های همکار هستند. حساب‌های همکار بالاترین سطح از حساب‌ها خواهند بود که درصد اعتماد بیشتری را به صاحب امتیاز کسب و کار انتقال می‌‌دهد. از ویژگی‌های منحصر به فرد حساب‌های همکار می‌توان به  حق انتقال بسیار کم 1.5 درصد برای دریافت پول از بانک، حق انتقال 1.5 درصد برای واریز به حساب و سود 8 درصد سالانه است.

هزینه‌ها

هزینه استفاده از قابلیت‌های امنیتی: اطلاع رسانی از طریق پیامک 0.10%

هزینه استفاده‌ از قابلیت‌های امنیتی: بازیابی حساب کاربری 100 دلار

برداشت مستقیم از حساب شامل هزینه صد دلار/یورو به همراه سه درصد کارمزد خواهد بود. شما می‌توانید پول را از حساب هر بانکی برداشت کرده و یا واریز کنید.

ابزارهای کاربردی

  • گزارش‌های کامل و پر جزئیات برای آسان شدن کارکردن با حساب پرفکت مانی. اطلاع پیدا کردن از عملیات‌های مالی، مشاهده چارت‌های آنلاین و … .
  • امکان ایجاد سیستمی برای پرداخت‌های تکراری. این ابزار برای پرداخت هزینه‌های ماهانه کسب و کار شما طراحی شده است. بدین ترتیب هزینه‌ها به صورت خودکار پرداخت خواهند شد و دیگر نیازی به انجام کارها به صورت دستی نیست.
  • رابط بسیار مناسب برای فروشنده‌ها. بر اساس امکاناتی که توسط پرفکت مانی ارائه می‌شود و با در نظر داشتن کارایی و امنیت نیازی به حضور نسخه آنالوگ آن در بازار نخواهد بود. مهندس‌های پرفکت مانی ابزارهایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید فرآیند فروش آنلاین خود را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید در حالی که استفاده از آن آسان و امن است.
  • پشتیبانی از تعدادی زیادی از زبان‌های زنده دنیا باعث می‌شود که استفاده از پرفکت مانی در سرتاسر جهان آسان باشد. سیستم پرداخت پرفکت مانی به صورت جهانی تایید شده و وب‌سایت آن نیز به بیست زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

امنیت

تحقیقات زیادی در مورد پرفکت مانی انجام شده است که نشان می‌دهد این سیستم از پردازش‌های چند لایه امنیتی استفاده می‌کند که در عین حال برای استفاده آسان مناسب است. در حال حاضر پرفکت مانی می‌تواند از لحاظ امنیتی با استفاده از ابزار‌های بسیار پیشرفته به یک پلتفرم غیر قابل نفوذ تبدیل شود. امنیت بالای پرفکت مانی باعث شده تا ریسک آن به کمترین حالت ممکن برسد. در کنار آن باید گفت که هر کاربر پرفکت مانی حق این را دارد که تنظیمات امنیتی خود را بر اساس نظر خود تنظیم کند.

احراز هویت

از این ابزار برای شناسایی صاحب حساب استفاده می‌شود. از این ابزار می‌توان به عنوان چشم مصنوعی پرفکت مانی یاد کرد که برای ورود به حساب کاربری به آن نیاز خواهید داشت. اگر موردی پیش بیاید که تایید هویت حساب کاربری پرفکت مانی روی IPهای ناشناس انجام شود، امکان ورد به حساب نخواهد بود و کد امنیتی به ایمیل ثبت شده ارسال خواهد شد.

تایید از طریق پیامک

از این سیستم برای اتصال امن حساب کاربری به تلفن همراه کاربر استفاده می‌شود. پرفکت مانی از این راهکار برای ارسال کد‌های امنیتی برای تایید هویت کاربر استفاده خواهد کرد. تایید از طریق پیامک می‌تواند راهکاری بسیار عالی و قابل اعتماد برای حفاظت از کاربر و اطلاعات باشد. بازه زمانی بسیار کوتاهی که برای ارسال، دریافت و تایید کد پیامک باعث می‌شود که امکان سواستفاده توسط هکرها تقریبا امکان‌پذیر نباشد.

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه